12 października w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści zaprezentowali krótki program artystyczny, który nawiązywał do jubileuszu 25-lecia szkoły i tematu tolerancji.

12 października w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, który nawiązywał do jubileuszu 25-lecia szkoły i tematu tolerancji. W trakcie przedstawienia dzieci odbyły niezwykłą podróż po kontynentach świata. Zebrani mogli podziwiać umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne pierwszoklasistów. Najmłodsi ślubowali na sztandar szkoły. Następnie zaproszeni goście dokonali aktu pasowania na uczniów. Dzieci otrzymały pamiątkowe akty ślubowania i drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

opr. Bożena Dudzicz, Małgorzata Machel

Galeria zdjęć...