images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.”  Jan Paweł II

Serdecznie gratulujemy  Hani  Kukuszcze uczennicy klasy II d, która  wciela  słowa naszego patrona w swoje codzienne życie.

Hania 28 maja 2023 r.  za swoje osiągnięcia  odebrał nagrodę Burmistrza Łęcznej,  a 29 maja 2023 r. z rąk Marszałka  Województwa lubelskiego otrzymała stypendium dla osób zajmujących się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury.

W tym roku szkolnym Hania została finalistką  wielu konkursów i festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych:

- III miejsce XIX International Winter Contest DIGI-FORM -artw kat. solo, vocal live, pop

- II miejsce w VIII Międzynarodowym ”THE GOLDEN VOICE”

- II miejsce X International ART - Contest muzyka pop

- II miejsce w XVIII DIGI-TALENTY w kategorii wideoklip (teledysk)

- II miejsce w XXIV Międzynarodowy Konkurs Digi - Talenty Lato 2022  w kategorii wokal estradowym

- II miejsce w Powiatowym Konkursie Świątecznym

- I miejsce w IV gminnym konkursie piosenki patriotycznej

- I miejsce w Domowym Festiwalu Piosenki w kategorii piosenka zagraniczna

- I miejsce w VI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek  w Karczmiskach 2023 (z chórem Prima Volta)

- I miejsce  w XVII Woj. Konkursie Chórów Regionu Lubelskiego

- II miejsce V Ogólnopolskim przeglądzie piosenki dziecięcej i młodzieżowej ”Wesołe Nutki” Łuków 6 maja 2023

- Wyróżnienie w 3 Międzynarodowym internetowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej Your Song 2023

Uczennica  kilkukrotnie występowała w TVP3 i TVN.

Współpracuje  z twórcami Śpiewające Brzdące. Brała udział w licznych koncertach charytatywnych.

Gratulujemy Hani i życzymy dalszych sukcesów.

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.