images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Z okazji Światowego Dnia Teatru przypadającego na poniedziałek 27 marca uczniowie klasy IE i II B zostali zaproszeni do Filii Biblioteki Miejskiej przy ul. Jaśminowej na piękny spektakl w wykonaniu krakowskich aktorów.

Projekt jest częścią kampanii edukacyjnej IPN-u, a przedstawia prawdziwą historię małego niedźwiadka, którego żołnierze Armii gen. Andersa znaleźli w Persji i który rósł i towarzyszył polskim żołnierzom przez cały szlak, aż do Edynburga.

Artyści w niezwykle ciekawy, zabawny i inspirujący sposób zapoznali dzieci z historią misia Wojtka i tłem historycznym tej opowieści. Dzieci były bardzo zadowolone z takiej lekcji historii i z zainteresowaniem przyglądały się grze aktorskiej. Wyniosły ze spotkania miłe wrażenia i sporo wiadomości.

Opracowały: E .Żelechowska, W. Tchórzewska

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.