images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

To już kolejny udany finał akcji organizowanej  w naszej szkole na rzecz bezdomnych  i chorych podopiecznych Stowarzyszenia Milej(ów) dla Zwierząt. Zbiórka trwała przez cały październik.

Ogromne zaangażowanie społeczności szkolnej przyczyniło się do zebrania  dużej ilości potrzebnych produktów. Były to m.in. zabawki dla zwierząt, koce, smycze, miski i inne akcesoria, ale przede wszystkim karma sucha i mokra.
Cieszymy się, że tak wiele osób odpowiedziało na nasz apel, to dowodzi, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest nam obojętny. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dziękujemy także Dyrekcji za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki na terenie szkoły.
 Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Opr. Opiekunowie SU

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.