images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

27 maja 2022 r. uczniowie klasy 2b z okazji Dnia Dziecka spotkali się z piłkarkami GKS Górnik Łęczna - wicemistrzyniami kraju w piłce nożnej na stadionie w Łęcznej.

Dzieci zwiedziły stadion GKS Górnik Łęczna, szatnie dziewcząt oraz  dowiedziały się, jak trudny i wymagający jest zawód piłkarza, i jak ważne jest wykonywanie tego zawodu z pasją. Następnie na hali sportowej  uczestniczyły w profesjonalnym treningu, po którym rozegrały mecz  z zawodniczkami GKS Górnik Łęczna.

Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli zawodniczkom własnoręcznie narysowane portrety, podziękowania oraz słodki upominek. W zamian otrzymali breloczki oraz smycze i długopisy z logo drużyny.

Wszyscy bawili się znakomicie, a piłkarki odkryły wiele talentów wśród uczniów klasy 2b naszej szkoły.

Dziękujemy prezesowi GKS Górnik Łęczna za umożliwienie nam zwiedzenia stadionu, a piłkarkom za niezwykle fascynujące spotkanie. Życzymy wiele sukcesów i trzymamy kciuki za ostatni mecz w tym sezonie.

Dla nas już teraz jesteście Mistrzyniami!

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.