Start

18 maja, w dniu Święta Patrona Szkoły odbyło się także w bibliotece  podsumowanie konkursu i wręczenie nagród w konkursie plastycznym na plakat pod tytułem Manifest Owieczki Czwóreczki.

Konkurs zorganizowany przez nauczycielki biblioteki z okazji Światowego Dnia Ziemi polegał na wykonaniu plakatu w obronie Ziemi. Temat związany był z wierszem Katarzyny Szymańskiej Owieczka Czwóreczka i Planeta Ziemia, w którym biblioteczne owieczki pisały manifest do ludzi na całym świecie. Stąd też na konkursowych plakatach pojawiły się te szkolne maskotki.

Konkurs zdominowali uczniowie klasy I b, którzy w grupach wykonali piękne prace. W związku z wysokim poziomem wszystkich prac uczniów tej klasy jury postanowiło przyznać tytuły laureata i nagrody całemu zespołowi. Jury przyznało także wyróżnienie klasie III a, która również złożyła konkursowe plakaty.

Indywidualnie tytuł laureata otrzymał też uczeń klasy III b Mateusz Tchórzewski.

Podczas podsumowania uhonorowano także wychowawczynie  klasy I b- p. Wiolettę Tchórzewską i III a - p. Magdę Wójcik i p. Martę Niedobylską, które zainspirowały dzieci i niewątpliwie przyczyniły się do wysokiej jakości złożonych prac.

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.