images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W dniu 11.04.2022r. w siedzibie Biura Edukacji Historycznej – Muzeum Policji w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego konkursu „Śnieżny Dekalog”.

Konkurs został zorganizowany przez Biuro Prewencji KGP, jego partnerami w tych działaniach byli: Fundacja PZU, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy dla dzieci i młodzieży „Śnieżny Dekalog” promuje bezpieczne narciarstwo i snowboard oraz aktywny tryb życia. W konkursie mogły wziąć udział osoby lub zespoły do 3 osób w wieku od 5 do 16 lat. Do udziału w nim aktywnie włączyło się ponad 60 szkół i 15 przedszkoli na terenie całego kraju, przesyłając ponad 900 prac konkursowych.

Antoni Mróz z klasy II b zajął I miejsce w kategorii praca plastyczna (wiek 5 – 10 lat).

Podczas gali atrakcyjne nagrody wręczał zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Roman Kuster wraz z dyrektorem BP KGP insp. Robertem Kumorem, dyrektorem BEH-MP KGP podinsp. Krzysztofem Musielakiem, przedstawicielką Fundacji PZU Aleksandrą Podolską oraz reprezentującego jednocześnie PZN, SIiTN PZN oraz SIiTS Maciejem Kwiatkowskim.

W trakcie finałowej gali jej uczestnicy mogli obejrzeć pokaz chwytów karabinkiem reprezentacyjnym, który wykonali funkcjonariusze z Kompanii Reprezentacyjnej Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, laureaci zwiedzili również wystawę historyczną w Muzeum Policji. Na koniec wszystkich czekała niespodzianka - wyjazd autokarem na lotnisko Bemowo, gdzie można było nie tylko zobaczyć, ale i wsiąść do policyjnych śmigłowców Zarządu Lotnictwa Policji Głównego Sztabu Policji KGP.
Gratulujemy zwycięzcy i jesteśmy dumni z sukcesów naszego ucznia.

Oprac. Katarzyna Dworak z rodzicami

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.