Start
images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W czwartek 18.01.2024 r. zaprosiliśmy do naszej szkoły przyrodnika, przedstawiciela Fundacji ,,Dzika Polska” pana Dawida Kaźmierczyka. 

Na spotkanie przybyły klasy 0-3, które mogły poznać tajniki przyrody i posłuchać ciekawych opowieści o zwierzętach i ich zwyczajach.

Głównym tematem naszego spotkania było przygotowanie zwierząt do zimy oraz badania przyrodnicze nad chomikiem europejskim, największym gatunkiem chomika, który wg Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody, znajduje się w Czerwonej Księdze Gatunków Zagrożonych jako gatunek krytycznie zagrożony wyginięciem.

Pan Dawid interesująco opowiadał dzieciom o zwierzętach, ich zwyczajach, zagrożeniu ze strony człowieka i środowiska. Przyniósł także ze sobą bardzo ciekawe eksponaty, które wzbudziły wielkie zainteresowanie u dzieci. Nasz gość to nie tylko zawodowy przyrodnik, ale także wielki pasjonat przyrody, a każda pasja zaczyna się od zainteresowania. Mamy nadzieję, że każde z takich spotkań będzie początkiem pasji i zainteresowań naszych uczniów.Opr. Zespół ds. Promocji Zdrowia

MICROSOFT 365

 

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.