images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W przedświątecznym zgiełku świetlica szkolna postanowiła zorganizować dla swoich wychowanków świąteczne warsztaty o różnej tematyce. Każda z grup świetlicowych  obrała sobie inny temat przewodni, ściśle jednak związany ze Świętami Bożego Narodzenia.

Warsztaty okazały się doskonałą okazją, aby zanurzyć się w atmosferze świąt jeszcze głębiej, ucząc się nowych umiejętności i tworząc coś własnoręcznie.
Stały się  mostem między tradycją a nowoczesnością. Nie tylko dały możliwość nauki, ale również stworzyły okazję do dzielenia się pasją i świętowania.

Dla naszych podopiecznych była to okazja, aby oderwać się od codziennego zgiełku i poświęcić czas na twórcze działania. Wspólne tworzenie, wymiana doświadczeń i dzielenie się pomysłami podczas warsztatów wzbogaciły świętowanie i uczyniły ten czas  jeszcze bardziej niezapomnianym. W rezultacie, warsztaty świąteczne okazały się doskonały sposobem na zacieśnienie więzi z przyjaciółmi, a także na wzbogacenie tradycyjnych świątecznych obchodów o nowe, inspirujące elementy.

Opr. Wioletta Jakubaszek

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.