images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Rok szkolny 2023 jest dla naszej społeczności szkolnej  wyjątkowy i jubileuszowy. Właśnie mija 30 lat od pierwszego dzwonka w murach Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej im. Papieża Jana Pawła II. Zawsze w naszej szkole czuło i czuje się „muzycznego ducha”.

Wszystkim ważnym wydarzeniom, rocznicom i uroczystościom zawsze towarzyszyła muzyka. Śpiew, gra na instrumentach, taniec i występy artystyczne były i są nieodłącznym elementem artystycznego życia szkoły oraz jego najlepszą wizytówką. Przez 30 lat nasi szkolni artyści prezentowali swoje talenty między innymi podczas festiwali, konkursów powiatowych,  wojewódzkich czy ogólnopolskich,  uzyskując wyróżnienia a także nagrody czy stypendia Burmistrza Miasta. Jednak ze wszystkich dotychczasowych działań chyba najbardziej popularne i lubiane przez uczniów były Koncerty Młodych Talentów. Trudno uwierzyć, że szkolne koncerty prezentowane są od ponad dziesięciu lat i doczekały się już IX edycji. Początkowo koncerty były tematyczne związane z doraźnymi uroczystościami, jubileuszami czy rocznicami. Były także koncerty poświęcone twórczości takich kompozytorów jak m.in. Fryderyk Chopin. W ramach wspomnień ciekawych i ważnych wydarzeń z życia szkoły przypomnijmy wyjątkowy VIII Koncert Młodych Talentów zatytułowany „Piękne, bo polskie”.

Wszystkie koncerty przygotowały panie: Bożena Kozyra,  Marta Niedobylska, Wioleta Wójtowicz oraz Anna Bednarska.

Zapraszamy do obejrzenia niepublikowanego filmu z VIII KMT opracowanego i zmontowanego przez panią Wiolettę Wójtowicz.

>> link do filmu

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.