images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

6 listopada na stadionie GKS Górnik Łęczna rozegrany został  mecz  piłki nożnej  dziewcząt do lat piętnastu pomiędzy reprezentacją Polski i Rumunii. Pomimo dość chłodnej pogody  gorących, pozytywnych emocji nie brakowało, ponieważ reprezentacja Polski wygrała ten mecz wysoko - 6:0.   Świadkami tego widowiska byli między innymi uczniowie naszej szkoły z klas IV A i VI B, którzy  pod opieką pani Anny Widomskiej oraz panów Piotra Włodarskiego i Jacka Fiedenia gorącym dopingiem zagrzewali młode zawodniczki do gry. Mecz ten był okazją do zobaczenia nie tylko samej gry na boisku, lecz także  oprawy towarzyszącej spotkaniu na szczeblu międzynarodowym, tj. flag państwowych, hymnów czy orła-maskotki na trybunach. Uczniowie wrócili z tej pieszej wycieczki pełni wrażeń, rozgrzani sportowymi emocjami, jak również gorącą herbatą serwowaną przez organizatorów.

Opr. J. Fiedeń

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.