images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w V edycji ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego dla uczniów klas 4-8 SP InstaLogik. Trzech z nich zakwalifikowało się do II etapu konkursu: Antoni Mróz z kl. 4b, Mateusz Nowak z kl. 6c oraz Mikołaj Mróz z kl. 7b.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.
Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką oraz tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Honorowy Patronat nad konkursem objął Minister Edukacji i Nauki oraz Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a osobom zakwalifikowanym do 2. etapu - dalszych sukcesów.
Opracował: opiekun Witold Muszyński

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.