Spotkanie z ratownikiem medycznym
Dodane przez admin dnia 20.01.2009 12:57

W dniu 15 stycznia 2009 r. odbyło się spotkanie uczniów należących do szkolnego koła PCK i LOP. z ratownikiem medycznym panem Piotrem Włodarskim. Hasło spotkania to: „Ty też możesz uratować komuś życie”.

Treść rozszerzona

Pod hasłem „Ty też możesz uratować komuś życie” w dniu 15 stycznia 2009 r. odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym panem Piotrem Włodarskim dla uczniów należących do szkolnego koła PCK i LOP.  Spotkanie miało na celu przybliżenie uczniom naszej szkoły zagadnień związanych z problematyką udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w zagrożeniach życia i zdrowia człowieka. Podczas spotkania uczniowie otrzymali materiały „Pierwsza pomoc”, z którymi warto zapoznać się. Zamieszczone są poniżej w pliku.

Pierwsza pomoc - plik .pdf

Opr. H. Wrońska