Podziękowania za udział w zbiórce darów dla powodzian

Z wielką wdzięcznością i sercem pełnym radości pragniemy podziękować za Wasze wsparcie i zaangażowanie w zbiórkę darów dla osób dotkniętych tragicznymi skutkami powodzi. Wasza inicjatywa oraz chęć niesienia pomocy są dla nas wszystkich niezwykle wartościowe i pokazują prawdziwą siłę naszej szkolnej społeczności.

Dzięki hojności i nieustającej pracy udało nam się zebrać sporą ilość potrzebnych artykułów – od żywności po środki higieniczne. Te dary są świadectwem empatii i solidarności, które są fundamentem naszej szkoły.

Szczególnie podziękowania należą się wszystkim uczniom, Samorządowi Uczniowskiemu, nauczycielom, rodzicom oraz Urzędowi Miejskiemu w Łęcznej, którzy przyczynili się do organizacji i wsparcia tej akcji. Wasza determinacja oraz zaangażowanie były nieocenione. Każda paczka, każda cząstka dobra, którą wysłaliśmy, to krok w stronę odbudowy życia osób dotkniętych przez żywioł.

Niech nasza pomoc będzie świadectwem tego, że w trudnych czasach możemy liczyć na siebie nawzajem i tworzyć wspólnotę, która potrafi dzielić się i wspierać. Wasza postawa jest inspiracją dla innych, aby również angażowali się w działania na rzecz pomocy potrzebującym.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, co zrobiliście. Razem pokazaliśmy, że współczucie i solidarność nie znają granic.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami,

Iwona Karczmarska, Justyna Zarzeczna, Agnieszka Dados