BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS I-III (wideo)
Dodane przez wmuszynski dnia 03.02.2018 12:32
Dnia 24 stycznia 2018r. odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadził DJ, który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity. Gdy pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było bawić się dalej. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Po tegorocznym balu pozostały już tylko wspomnienia. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejny bal.

Treść rozszerzona

Opr. E. Polak

Więcej zdjęć oraz film ...