Home » Bez kategorii » Z książką mi do twarzy

Z książką mi do twarzy

Dzieci z grup przedszkolnych funkcjonujących w naszej szkole to nasi najmłodsi czytelnicy. Od początku pobytu w placówce mają   możliwość odwiedzania szkolnej biblioteki, która dysponuje odpowiednio przygotowaną  literaturą. Aby zachęcić maluchy do wypożyczania książeczek, które na razie będą czytać z rodzicami lub ze starszym rodzeństwem, biblioteka ogłosiła  dla nich konkurs plastyczny pt. „Z książką mi do twarzy”. Zadaniem dzieci było przedstawienie siebie podczas czytania, przeglądania czy wypożyczania książki.

Na konkurs wpłynęło 30 prac wykonanych przez przedszkolaki z różnych grup. Jury postanowiło przyznać 11 równorzędnych nagród dla autorów wyróżniających się prac. Wszystkie te rysunki zostały wyeksponowane na gazetce znajdującej się w bibliotece.

Laureaci konkursu:

Grupa 0B

Wiktoria Bochra

Grupa 0C

Ernest Kamiński

Aleksander Wólczyński

Zuzia Nikiciuk

Szymon Charchol

Grupa 0D

Luiza Kijak

Hania Grudka

Grupa 0E

Kasia Guziak

Gabrysia Ostrowska

Hania Aleksandrowicz

Zosia Orabczuk

Nagrody dla laureatów konkursu ufundowała Rada Rodziców.