Home » Bez kategorii » Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

28 kwietnia przedszkolaki z grupy O d i uczniowie z klasy II b  wraz z opiekunami wybrali się do Teatru Muzycznego w Lublinie. Mieliśmy okazję obejrzeć spektakl na podstawie baśni Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i sierotce Marysi’’.

Sztuka zrobiła na oglądających wielkie wrażenie. Piękne, kolorowe kostiumy ,scenografia,  a przede wszystkim oprawa muzyczna na pewno pozostaną na długo w pamięci widzów.

Dzieciom szczególnie podobały się rytmiczne, wesołe i pięknie wykonane piosenki. Największy aplauz wzbudził występ „fałszującej żaby”, której świetny kontakt z widownią zachęcił dzieci do wspólnej zabawy.

Nie tylko samo widowisko wywołało zachwyt naszych uczniów.  Atmosfera teatru, scena i wszystkie jej elementy oraz grająca na żywo orkiestra spowodowały,  że dzieci do teraz z zachwytem wspominają wyjazd.

Kolejnym etapem naszej wycieczki miał być Ogród Botaniczny jednak po wyjściu z teatru przywitał nas deszczyk i tego ostatniego punktu nie zdążyliśmy zrealizować.

Wróciliśmy do szkoły pełni emocji i szczęśliwi, że pandemia się zakończyła, z nadzieją na dalsze ciekawe wyjazdy.