Home » Bez kategorii » Światowy Dzień Pluszowego Misia w szkolnej bibliotece

Światowy Dzień Pluszowego Misia w szkolnej bibliotece

Dnia 25 listopada 2022 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia w szkolnej bibliotece. W imprezie czytelniczej uczestniczyły wszystkie zerówki     oraz zaproszeni rodzicie: p. Olga Drozd, p. Katarzyna Biernat – Rylska, p. Izabela Zakrzewska, p. Aleksandra Sidor. Ten wyjątkowy dzień uświetniała nam galeria misia, wystawa literatury dziecięcej z motywem misia i prac plastycznych przygotowanych przez dzieci. Przedszkolaki chętnie prezentowały przyniesione przez siebie misie, odgadywały zagadki, słuchały historii Misia Uszatka czytanej przez zaproszonych gości, tańczyły przy misiowych piosenkach oraz układały misie z papierowych talerzyków i plastikowych nakrętek. Na zakończenie każdy z uczestników dostał małe co nieco, czyli słodki miodek w saszetce.