Home » Bez kategorii » SPOTKANIE ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM W RAMACH WSDZ

SPOTKANIE ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM W RAMACH WSDZ

Kto kocha dzieci nie pali śmieci-

tego i jeszcze innych ciekawych rzeczy dowiedziały się dzieci z grupy 0B w czasie spotkania z pracownikami Straży Miejskiej w Łęcznej w dniu 25.10.2019 w naszym przedszkolu.

Nasi uczniowie poznali obowiązki Straży Miejskiej do których należą : dbanie o porządek w mieście szczególnie podczas ważnych uroczystości, pilnowanie stosowania się do znaków drogowych, sprawdzanie przestrzegania zasad segregacji śmieci.

Dzieci wykazały się znajomością przepisów drogowych, wiedziały jak korzystać ze ścieżek rowerowych oraz, że powinny sprzątać po swoich pupilach.

Pod koniec spotkania p. Heba- tata naszego ucznia przeczytał dzieciom kolejny rozdział książki pt. ,,Jan Paweł II czyli jak Karolek został papieżem” i zaprosił naszą grupę do odwiedzin w placówce straży.

Z tego zaproszenia chętnie skorzystamy w przyszłości.