Home » Bez kategorii » RODZICE CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM

RODZICE CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM

W ramach realizacji projektu „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY” przedszkolaki z grupy 0 „E” odwiedziła mama Szymonka. Pani Edyta przedstawiła swoim słuchaczom dwie książki Agaty
Kto jest sprawcą tajemniczego uprowadzenia czekoladowego ciastka z dżemem? Jaką pułapkę zastawić na nocnego łasucha? Jak smakują lody, gdy przyjdzie nam posmakować ich w starożytnej Grecji lub na dworze Ludwika XIV? Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowiadań , a potem równie chętnie odpowiadały na pytania. Bardzo dziękujemy pani  Edycie i zapraszamy kolejnych rodziców.