Home » Bez kategorii » Przedszkolaki w Teatrze Muzycznym w Lublinie

Przedszkolaki w Teatrze Muzycznym w Lublinie

„Królewna Śnieżka” to jedna z najpiękniejszych i najbardziej lubianych bajek. Dzieci z grupy 0c miały okazję poznać ją jako przedstawienie baletowe w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Jest to historia pięknej i dobrej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali, opowiedziana tańcem.
Tancerze, prawdziwa scena, bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały ogromny zachwyt. Dzieci wsłuchiwały się w piękną muzykę wykonywaną przez orkiestrę, często klaszcząc rytmicznie w trakcie przedstawienia. Na zakończenie podziękowały artystom gromkimi brawami. Miały też okazję uczestniczyć w spotkaniu, podczas którego poznały najważniejsze informacje o teatrze i przygotowaniu przedstawienia.
Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia.