Home » Bez kategorii » MOJA PASJA I MARZENIE- spotkanie w ramach realizacji WSDZ

MOJA PASJA I MARZENIE- spotkanie w ramach realizacji WSDZ

Dnia 3.12.2019 r. grupę 0 „B” odwiedził tata Martynki – Pan Damian Bochra. Pan Damian opowiedział o swojej wielkiej życiowej pasji oraz o tym, że warto marzyć i dążyć do realizacji swoich marzeń. Tata Martynki pokazał dzieciom piękny samochód, który skonstruował samodzielnie od podstaw i tym samym spełnił swoje marzenie. Nie było to łatwe przedsięwzięcie, ale cierpliwość, upór i chęć realizacji swojej pasji sprawiły, że Pan Damian może być dzisiaj dumny z siebie, ze swojej wiedzy i mądrości życiowej.
Na zakończenie spotkania tata Martynki przeczytał dzieciom bajkę, której morał brzmiał:
„Warto się uczyć, aby osiągnąć w życiu wiele i móc zrealizować swoje marzenia”.

Dziękujemy panu Damianowi Bochra za przybliżenie dzieciom swojej pasji oraz za piękną prezentacje swoich marzeń.