Home » Bez kategorii » LAUREACI KONKURSU „OBCOJĘZYCZNA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

LAUREACI KONKURSU „OBCOJĘZYCZNA KARTKA ŚWIĄTECZNA”

Dnia 12 lutego odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastyczno-językowego pt.„ Obcojęzyczna Kartka Świąteczna”. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów tradycją Świąt Bożego Narodzenia w innych krajach oraz zachęcenie do nauki języków obcych.

Przepiękne i różnorodne prace naszych „zerówiaków” mogliśmy podziwiać na wystawie przez cały okres Bożego Narodzenia. Uczniowie składali życzenia nie tylko w języku angielskim i niemieckim, ale także w języku włoskim czy hiszpańskim. W konkursie wzięło udział 28 przedszkolaków.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkie prace. Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczyła pani dyrektor Bożena Grzesiuk.

Serdecznie gratulujemy!:)

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród oraz Wydawnictwu MAC za drobne upominki.