Home » Bez kategorii » Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej wyjątkowej okazji na wszystkie dzieci czekało tego dnia moc atrakcji. Przedszkolaki bawiły się przy największych dziecięcych przebojach, uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych takich jak: „Bieg z jajkiem”, „Z kamienia na kamień”, “Tańce z balonami”. Dzieci świetnie bawiły się z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz przy tworzeniu interaktywnych kolorowanek. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, składania sobie życzeń, medali i dyplomów. Dzieci w ramach Wyzwania “Dzień Przedszkolaka” odrysowały, wycięły i ozdobiły kolorowe rączki z papieru, które później wspólnie przyczepiały na gazetce przedszkolnej. To był wspaniały dzień. Jeszcze raz życzymy Przedszkolakom wszystkiego najlepszego i samych radosnych dni.