Home » Bez kategorii » Dzień Chłopaka!

Dzień Chłopaka!

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy przedszkola. Jedną z nich bez wątpienia jest Dzień Chłopaka.

Święto to po raz pierwszy obchodzone było 19 listopada 1999 r. na wyspach Trinidad i Tobago. W Polsce ten dzień już od kilkunastu lat cieszy się sporą popularnością, zwłaszcza wśród nastolatków.

30 września również w zerówce obchodziliśmy święto naszych małych mężczyzn. Dziewczynki zaśpiewały chłopcom “Sto lat”, złożyły życzenia oraz obdarowały ich kolorowankami i upominkami przygotowanymi przez rodziców. Nie zabrakło zabawnych quizów, a zabawa w koło fortuny pozwoliła wykazać się chłopcom talentami tanecznymi i wokalnymi. Ten dzień upłynął nam na wspólnej zabawie. Mamy nadzieję, że tymi drobnymi gestami sprawiłyśmy radość naszym chłopcom.