Home » Bez kategorii » Dni Otwarte w oddziałach zerowych

Dni Otwarte w oddziałach zerowych

Wraz z nadejściem wiosny, 22 marca 2019 roku odbył się w naszych ,,zerówkach” Dzień Otwarty. Tego dnia zaprosiliśmy 5-letnie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami z przedszkola, aby zobaczyły jak wygląda nasza szkoła. Chcieliśmy bardzo miło przyjąć naszych gości , dlatego wszystkie panie uczące w oddziałach przedszkolnych weszły w role aktorów i przygotowały piękne i zabawne przedstawienie na podstawie wiersza J. Tuwima pt. ,,Rzepka”. Oj, napracowały się panie nad oprawą przedstawienia i zabawnymi kostiumami, ale wysiłek się opłacił, bo mała publiczność była zachwycona, żywo reagowała na sytuacje na scenie, a atmosfera radości i świetnej zabawy udzieliła się wszystkim.

Po przedstawieniu dzieci otrzymały słodki drobiazg i z ciekawością zwiedzały szkołę i sale, w których uczą się zerówiaki.

Mamy nadzieję, że te miłe wspomnienia wspólnej zabawy zostaną w sercach dzieci aż do września, kiedy wrócą do nas jako sześcioletni uczniowie naszej szkoły.

Nauczyciele uczestniczący w przygotowaniach: Agnieszka Bedynek – Borys, Grażyna Iwanek, Małgorzata Kościarz, Małgorzata Makara, Maria Olech, Renata Panas, Beata Słomka,  Iwona Szczuka, Magda Wójcik, Woletta Wójtowicz, Marlena Zmorska,  Ewa Żelechowska.

Serdeczne podziękowania składamy Mateuszowi i jego mamie – pani Oldze Drozd za przygotowanie i uczestnictwo w przedszkolnej imprezie.

Koordynatorzy przedsięwzięcia: Maria Olech, Beata Słomka, Grażyna Iwanek

Link do zdjęć :

Film z przedstawienia na podstawie wiersza J. Tuwima pt. ,,Rzepka”

Operator kamery: Mikołaj Skoczylas kl. 5d