Home » Bez kategorii » Andrzejki

Andrzejki

29 listopada w naszych Oddziałach Przedszkolnych obchodziliśmy ANDRZEJKI. Właśnie w tym dniu dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat wróżb       i zabaw związanych z tym świętem i jego tradycjami.  Wszystkie przedszkolaki z wielką radością i zaangażowaniem wypowiadały andrzejkowe zaklęcia i brały udział w różnych wróżbach. W każdej z grup podczas wspólnej, radosnej zabawy dzieci mogły dowiedzieć się, co czeka je w niedalekiej przyszłości i tej bardziej odległej, np. dotyczącej tego, jaki zawód wybiorą, gdy dorosną. Czy andrzejkowe wróżby się spełnią? Przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one przedszkolakom wiele radości i po raz kolejny były okazją do wspólnej wesołej zabawy w bardzo pomysłowych przebraniach.