Home » 2021 » listopad » 16

Daily Archives: 16 listopada 2021

MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY „EMOCJA”

Zakończył się pierwszy moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego – EMOCJA. W projekcie brały udział wszystkie oddziały przedszkolne. Tematem pierwszego modułu była – „Kreatywność”. Dzięki realizacji zaproponowanych treści dzieci rozbudziły w sobie kreatywność  i wiarę we własne możliwości oraz integrowały się w zespole klasowym. Mali uczniowie chętnie wykonywali: prace plastyczne z kropką, tworzyli kącik i termometr emocji, bawili się w teatrzyk cieni, zabawę ruchową „Maluję kółeczka”, wykonywali paszport czytelnika, czytali opowiadanie „Blok rysunkowy”. Dzieci wspólnie tańczyły przy piosence „Marzenia”, brały udział w quizach i „kreatywnych” wyścigach, a nawet uczyły się zwrotów grzecznościowych w języku migowym. Z niecierpliwością czekamy na kolejny moduł i wspólne zabawy.