Symbole szkoły

W obecności dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli, uczniów, rodziców i zaproszonych gości uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły, zostali pasowani na uczniów i tym sposobem włączyliśmy pierwszaków do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej. O naszej uroczystości pamiętał także Minister Edukacji i Nauki prof. Przemysław Czarnek, który wystosował list z gratulacjami dla uczniów, a głos w jego imieniu zabrał dyrektor Biura Poselskiego Posła Przemysława Czarnka pan Szymon Osieleniec dziękując za piękną uroczystość.

W części artystycznej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i talenty. Piękny scenariusz przygotowany przez wychowawczynie i uczniów zawierał elementy dydaktyczne, patriotyczne i folklorystyczne. Najmłodsi uczniowie zdali ten egzamin na szóstkę!

Rada Rodziców naszej szkoły ufundowała wspaniałe upominki dla każdej klasy pierwszej, klasy drugie i trzecie przygotowały dla swoich młodszych kolegów słodką niespodziankę, a rodzice przygotowali w klasach poczęstunek.

W podniosłej i radosnej atmosferze spędziliśmy kolejny piękny dzień w życiu naszej szkoły!

Gratulujemy pierwszakom i rodzicom, a wszystkim, którzy brali udział w uroczystości bardzo dziękujemy!

Opr. wychowawczynie klas pierwszych