Start

17 stycznia na zaproszenie lubelskich doradców metodycznych nauczycielki biblioteki z naszej szkoły Katarzyna Szymańska i Grażyna Iwanek przeprowadziły spotkanie metodyczne dla nauczycieli bibliotekarzy z województwa lubelskiego. 

Katarzyna Szymańska i Grażyna Iwanek, na przykładzie pracy w SP nr 4 w Łęcznej, zaprezentowały nauczycielom różne formy i metody pracy z uczniami oraz dziećmi z grup przedszkolnych. Bogate doświadczenia pozwoliły też na przekazanie wielu pomysłów i inicjatyw, które od lat, z powodzeniem sprawdzają się w naszej szkole. Spotkanie online z nauczycielami odbyło się przy pomocy Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, które udostępniło profesjonalny sprzęt do przeprowadzenia konferencji. Naszym nauczycielkom towarzyszyła szkolna maskotka Owieczka Czwóreczka oraz wydawane od lat w szkole publikacje i zdjęcia z różnych imprez i wydarzeń szkolnych. 

Wystąpienie koleżanek spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, o czym świadczyły bardzo pozytywne komentarze i gratulacje po zakończeniu spotkania. Nauczycielki otrzymały je również od doradców metodycznych LSCDN - Joanny Tarasiewicz i Anety Szadziewskiej.

Prezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 i jej osiągnięć, dla tak szerokiego i licznego forum, stanowi niewątpliwie udaną formę promocji  szkoły.

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.