Start

Dnia 13. października 2021 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców.

Zanim nastąpiło przyjęcie uczniów do grona społeczności szkolnej, bardzo przejęci pierwszoklasiści przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych oraz recytatorskich.

Najważniejszym i najbardziej doniosłym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał pan dyrektor Sławomir Winiarski. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do swoich klas, gdzie otrzymali pamiątkowe dyplomy, zdjęcia i legitymacje szkolne. Nie zabrakło też upominków od rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści, cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Opr. Wioleta Wójtowicz

Klasa 1A

Klasa 1B

Klasa 1C i 1F

Klasa 1D

Klasa 1E

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.