Start

Koniec roku szkolnego to czas podsumowania osiągnięć, jakie zdobyli uczniowie, którzy włożyli wiele wysiłku, by poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

Był to rok w cieniu pandemii, gdzie chyba  każdy z nas zrozumiał, jak ważne i potrzebne są relacje interpersonalne z drugim człowiekiem, co można było zauważyć po uśmiechniętych twarzach uczniów, kiedy wrócili do szkoły.

Zakończenie roku również odbyło się innej niż dotychczas formie, z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Uczniowie, zgodnie z harmonogramem, spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, gdzie odebrali świadectwa oraz nagrody za swoją ciężką pracę.

By podziękować Panu Bogu za ten czas i okazane łaski, społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 zgromadziła się w kościele pw. św. Barbary.   Mszę  świętą sprawował   ksiądz prefekt  Paweł Grzebalski, który podczas homilii podkreślił, że wakacje to nie tylko czas odpoczynku, ale także osobistego rozwoju i budowania swojego człowieczeństwa na skale, jaką jest wiara.

W imieniu Dyrekcji szkoły i wszystkich nauczycieli życzymy naszym uczniom wspaniałych wakacji obfitujących w niezapomniane przygody. Nabierajcie sił i pełni wigoru wracajcie bezpiecznie do naszej “Czwórki”.

Opr. Monika Okońska

Fot. - Aleksandra Kwietniewska - klasa Va 
       -
Witold Muszyński

 

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.