Start

Wszystkim dzieciom, tym małym, średnim i dużym z okazji Dnia Dziecka
życzymy wielu powodów do uśmiechu i radości.
Samych sukcesów, rozwijania swoich pasji i talentów
oraz wiary w rzeczy niemożliwe. Niech każdy dzień
będzie dla Was fascynującą, nieodkrytą przygodą.

 


Dzień Dziecka w klasie IIb


1. czerwca jest to dzień szczególny w życiu każdego dziecka. Trudno się temu dziwić, skoro w tym dniu organizowane są różne konkursy i zabawy, a najmłodsi otrzymują wiele słodyczy.
Tak też było i w naszej klasie. Zajęcia rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu pt.“ Scoobi”. Następnie uczniowie otrzymali upominki - niespodzianki przygotowane przez rodziców. Kolejną atrakcją było wspólne wyjście i zabawa z rówieśnikami z wykorzystaniem skakanek, piłek, mat ze stópkami oraz uczestnictwo w zawodach sportowych na świeżym powietrzu.
Dzieci świetnie się bawiły, pogoda jak na zamówienie, miła, przyjazna atmosfera - cóż więcej nam było potrzeba!!!
Opr. Beata Słomka 


Dzień Dziecka w oddziałach przedszkolnych

 

 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
Janusz Korczak

1. czerwca to dzień wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasi „zerówkowicze” z radością i uśmiechem świętowali go ze swoimi wychowawczyniami. Każda grupa zorganizowała sobie ten dzień według własnego pomysłu. Były zabawy integracyjne, prelekcje filmów,  konkursy, zabawy przy muzyce, bańki mydlane, quizy i różne konkursy. Nie zabrakło też słodkich smakołyków i upominków od rodziców. Wyjątkowy nastrój towarzyszył wszystkim do końca dnia. 

Opr. Maria Hawrylak


 Dzień Dziecka w klasie 1B

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo.
Projektem, który nieustannie
się urzeczywistnia.
Przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.
Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia.”
Jan Paweł II

1 czerwca to wyjątkowy dzień, ponieważ wszystkie dzieci, te duże i te małe, mają swoje święto. Uczniowie  klasy 1b również uczcili ten dzień w sposób wyjątkowy, rozpoczynając go od warsztatów plastyczno-technicznych, podczas których stworzyły piękne i radosne krasnale, wykorzystując swoje zdolności plastyczne i kreatywność. Następnie otrzymali  małe upominki -  niespodzianki, przygotowane przez rodziców i małą słodycz od pani wychowawczyni. Kolejną atrakcją była wspólna zabawa z rówieśnikami z wykorzystaniem chusty animacyjnej, mat ze stópkami oraz uczestnictwo w zawodach sportowych na świeżym powietrzu.

Pogoda dopisała, humory również, mimo że dzieci pragnęły wyjść poza teren szkoły, to dały się przekonać, że pandemia może odebrać wszystko, ale nie odbierze nam wspólnego bycia razem i radości z tego, co nas otacza.

Opr. Katarzyna Dworak


 Dzień Dziecka w klasie Ie

 

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, ale niewątpliwie jednym  z nich jest 1. czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu każdego dziecka na całym świecie.  W naszej klasie to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do działania. 

Rozpoczęliśmy go od warsztatów plastyczno-technicznych, gdzie każdy mógł popisać się kreatywnością i udekorować krasnala według własnego pomysłu. Były także słodkie upominki od rodziców, które zjedliśmy, oglądając bajkę pt. „Zaczarowany ołówek”. 

Piękna pogoda zachęciła nas także do spędzenia czasu na dworze.  Pomimo że w tym roku święto dzieci wyglądało trochę inaczej niż w latach poprzedzających pandemię, to i tak nikt nie odebrał nam radości ze wspólnego spędzenia czasu, uśmiechu i zabawy. 

Opr. Agnieszka Bedynek-Borys

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.