Start

Hania uczęszcza  do grupy przedszkolnej 0 d i doskonale łączy obowiązki “zerówkowicza”  z rozwijaniem swoich zainteresowań. Swoją przygodę z muzyką i śpiewem rozpoczęła mając zaledwie 2,5 roku. 

Zaczęła wówczas uczęszczać na zajęcia rytmiczno-muzyczne dla maluszków, które prowadziła pani Ela Gładosz w szkole "Yamaha". Przez pierwsze lata poznawała instrumenty muzyczne, uczyła się piosenek. W wieku 5 lat zaczęła uczęszczać na dodatkowe lekcje gry na pianinie oraz na zajęcia śpiewu w szkole muzycznej Yamaha. Od ponad miesiąca uczęszcza również na indywidualne zajęcia ze śpiewu, które prowadzi songwriterka i wokalistka- pani Agnieszka Wiechnik.

Pani Agnieszka była wokalną trenerką Ali Tracz, która reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior. W marcu tego roku Hania nagrała swój pierwszy cover pt. „Meluzyna”, a niedługo po tym pojawił się  teledysk tejże piosenki na kanale You tube. 

19 marcu 2021r. Hania była  gościem regionalnej telewizji lubelskiej w programie śniadaniowym "Między Bugiem a Wisłą", gdzie w towarzystwie swojej trenerki wokalnej udzieliła wywiadu i zaśpiewała  cover piosenki pt. "Meluzyna". 

 Hania uwielbia śpiewać od zawsze, śpiewa w wielu językach np. tureckim, angielskim, serbskim, francuskim. Języki nie stanowią dla niej żadnej bariery.  Tworzy już kolejny cover, tym razem  bardziej w stylu folkowym,  regionalnym, ale niech to będzie niespodzianka.

 Serdecznie gratulujemy Hani i jej rodzicom, i życzymy kolejnych sukcesów.

Opr. Elżbieta Polak

 

 Występ:  7.08 - wywiad i o 7.50 - śpiew

 

 

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.