Start

Na początku grudnia w klasach I-III został ogłoszony Konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorek.

Uczniowie klas I-III zaangażowali się całym sercem i stworzyli wspaniałe dekoracje świąteczne. Ilu uczniów - tyle cudownych pomysłów. Kreatywności nie było końca. Pojawiły się piękne stroiki z figurkami z masy porcelanowej i masy solnej,  stroiki z kompozycjami szyszek i gałązek świerkowych, piękne bombki, wspaniałe choinki, renifery, bałwanki, gwiazdy, śnieżynki, zawieszki na choinkę, skrzaty, aniołki itp. Organizatorki konkursu, jednocześnie jury w składzie: Agnieszka Bedynek-Borys, Katarzyna Dworak, Grażyna Iwanek oraz Katarzyna Szymańska miały nie lada zadanie, a mianowicie wybranie najpiękniejszej ozdoby świątecznej. Po długich rozmowach doszły do wniosku, że wszystkie ozdoby bożonarodzeniowe zasługują na miano najpiękniejszych. W związku z tym gratulujemy wszystkim uczniom klas I-III zdobycia dyplomów laureata oraz małych upominków książkowych.

Dziękujemy za Wasz trud, zaangażowanie i cudowne pomysły. Serdeczne podziękowania składamy również rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy realizacji pomysłów swoich dzieci.

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.