images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w X Archidiecezjalnym Konkursie Wiedzy o Świętej Barbarze i Tradycjach Górniczych, którego organizatorem był Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Celem konkursu było: upowszechnianie wiedzy o życiu i kulcie św. Barbary, zapoznanie uczniów z ikonografią patronki górników, upowszechnianie tradycji i obyczajów górniczych, promowanie postawy niezłomności, wytrwałości i męstwa. Adresatami prac plastycznych byli uczniowie szkół podstawowych, natomiast tematem: „Święta Barbara patronka górniczego trudu”. Wśród wielu nadesłanych prac plastycznych laureatem w kategorii klasy I-III został uczeń naszej szkoły – Bartosz Jakielaszek z kl. II b, który zajął I miejsce. Wyróżnienia otrzymały: Marika Miszczuk z  kl. II a i Patrycja Dybuś  z kl. IV c.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie sukcesu i talentu plastycznego! Zachęcamy do rozwijania swoich uzdolnień i zainteresowań w różnych dziedzinach.

Opr. Teresa Okoń

I Miejsce: Św. Barbara niosąca pomoc strudzonym górnikom - witraż Bartosza Jakielaszka ucznia kl. II b

Wyróżnienie: Św. Barbara czuwająca nad górnikami i ich pracą  - Marika Miszczuk uczennica kl. II a

Wyróżnienie: Św. Barbara wspierająca górników  podczas wydobywania węgla - Patrycja Dybuś uczennica kl. IV c

Bartosz Jakielaszek  z tatą odbiera nagrodę za zajęcie I miejsca w X Archidiecezjalnym  Konkursie Wiedzy o Świętej Barbarze i Tradycjach Górniczych.

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.