Start

Oficjalne zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole przebiegało inaczej niż zwykle. Nie odbyła się tradycyjna akademia, a uczniowie poszczególnych klas I - VII zostali podzieleni na grupy i spotkali się ze swoimi wychowawcami w określonych, różnych godzinach, tak żeby nie mieli ze sobą kontaktu i by zachować bezpieczny dystans. Zaś uczniowie klas ósmych swoje świadectwa odebrali już 25 czerwca, również z zachowaniem reżimu sanitarnego. Natomiast tradycyjnie, ale w maseczkach, odbyła się  Msza Święta, którą w kościele  św. Barbary w Łęcznej odprawił ks. Karol Madejek i ks. Marcin Modrzejewski. Podziękowaliśmy Bogu za ten trudny rok w nadziei, że we wrześniu wrócimy już do normalnej nauki w szkole.

Mimo trudności z jakimi musieliśmy się zmagać w związku z pandemią uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zostali promowani z wyróżnieniem, a niektórzy z nich uzyskali Nagrodę Burmistrza Łęcznej. O nagrodę Burmistrza Łęcznej, przydzielanej w tym roku po raz pierwszy, może ubiegać się uczeń, który w danym roku szkolnym wywiązuje się z podstawowych obowiązków ucznia, uzyskując w klasyfikacji rocznej: najwyższą średnią ocen wśród uczniów danego ciągu klasowego, ma usprawiedliwione wszystkie nieobecności na zajęciach szkolnych. Powinien godnie reprezentować szkołę w środowisku i przestrzegać powszechnie obowiązujących norm społecznych.

 Nagrodę  Burmistrza Łęcznej w tym roku uzyskały uczennice:

  • Aleksandra Kwietniewska kl. IV a
  • Martyna Kaźmierczak kl. Vb
  • Arleta Hulewska kl. V d
  • Nikola Rożnawska kl. VI c
  • Julia Książek kl. VII c
  • Matylda Wójcik kl. VIII a

Uczniowie promowani z wyróżnieniem - wyświetl zestawienie...

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom osiągniętych wyników oraz wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy osiągnęli również zadowalające wyniki w nauce. Dziękujemy za całoroczną pracę i życzymy radosnego i bezpiecznego  wypoczynku!

 

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MEN

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.