Start

12 marca, w związku z pandemią wirusa powodującego chorobę  COVID 19, zarządzeniem premiera RP zawieszono zajęcia we wszystkich szkołach w Polsce. Stan zagrożenia i wszechobecna niepewność co do tempa rozprzestrzeniania się wirusa początkowo sparaliżowały nauczanie w szkole.

Kiedy jednak okazało się, że nieobecność uczniów w budynku szkoły może być bardzo długa, bowiem tylko w ten sposób można zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa, pojawiła się konieczność kontynuacji nauczania w zmienionych warunkach. Rozpoczęto nauczanie zdalne.

Zapraszamy do obejrzenia Koniki szkoły, która jest  zapisem niektórych działań podejmowanych przez nasze dzieci podczas zdalnego nauczania. Jest to skromny wycinek codziennej korespondencji dzieci i nauczycieli. Na platformie Classroom, którą wykorzystuje szkoła podczas zajęć edukacyjnych znajduje się ogromna liczba zdjęć i nagrań wideo dokumentujących proces dydaktyczny, efekty uczniowskich prac, kreatywnych zajęć i niezwykłych pomysłów. Z oczywistych względów większość z nich nie zmieściła się w naszej kronice.

Kronika powstała z inicjatywy p. Bożeny Grzesiuk, wicedyrektorki naszej placówki. Opracowała ją nauczycielka p. Katarzyna Dworak.

 

Kliknij w slajd poniżej...

 

Do pobrania: Prezentacja szkolna.pdf

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MEN

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.