Start

Informujemy, że zakończony przez naszą szkołę projekt Erasmus+ „Już dziś zaplanuj swój sukces” na podstawie końcowych raportów został uznany  przez ekspertów Narodowej Agencji  za wyróżniający się wysoką jakością.

W związku z tym prowadzący projekt zostali zaproszeni na seminarium Podziel się sukcesem programu Erasmus+, które odbędzie się w dniach: 5-6 lutego w Warszawie. Celem spotkania jest podsumowanie dokonań osiągniętych przez beneficjentów programu na przestrzeni minionych 7 lat.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w nasze działania i mamy nadzieję, że obecnie realizowany przez nas projekt Erasmus+ „The Intelligence Games From The Part To The Future Meet Generation Z” również uzyska tak wysokie noty wśród ekspertów Narodowej Agencji.

Zespół Projektu Erasmus+

 

 


Nasz projekt „Już dziś zaplanuj swój sukces” został jednym z 33 projektów wyróżnionych przez ekspertów Narodowej Agencji. Z tej okazji przedstawiciele szkoły biorący udział w projekcie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w seminarium pt. „Podziel się sukcesem programu Erasmus+”, które miało miejsce w Warszawie – Miedzeszyn w dniach 5-6 lutego 2020 r.

Szkołę reprezentowały:

  • Pani Magdalena Majewska-Chudzik - koordynator projektu
  • Pani Agata Kurzyp

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MEN

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.