Start

Uczniowie klasy II a wraz z rodzicami i wychowawcą 14 listopada 2019 r. uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza i Nowej Dęby. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja, przygotowanie do świadomego, aktywnego i odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym oraz zapoznanie się z procesem powstawania ozdoby choinkowej, a także własnoręczne jej ozdabianie podczas warsztatów edukacyjnych.

Sandomierz, a zwłaszcza lekcja historyczna w Zbrojowni, prowadzona przez niezwykłego Rycerza, który wykazał się niesamowitym poczuciem humoru, zachwyciła wszystkich. Był czas na mierzenie rycerskich strojów i sukien dam dworu.

Fabryka bombek w Nowej Dębie sprawiła, że uczestnicy na wejściu wykrzyknęli: „Wow!” Następnie zwiedzaliśmy fabrykę, zapoznając się z procesem powstawania ozdób choinkowych. Podczas warsztatów edukacyjnych wszyscy wykazali się olbrzymim talentem i wyobraźnią. Niesamowita zabawa dla dzieci i rodziców. Na zakończenie olbrzymie zakupy i szczęśliwy powrót do domu.

Opr. M. Florek

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.