images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Samorząd Uczniowski SP nr 4 w miesiącu październiku zorganizował zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką STOWARZYSZENIA MILEJ(ÓW) DLA ZWIERZĄT. Inicjatywa spotkała się z dużym odzewem wśród naszych uczniów.

Podsumowanie naszych działań odbyło się 14 listopada, podczas spotkania z przedstawicielami stowarzyszenia, którym zostały przekazane zebrane dary. Była to również okazja, by uczniowie naszej szkoły poznali dramatyczne historie porzuconych zwierząt i dowiedzieli się, jak można zmienić ich los. Pani Agnieszka Łabęcka - prezes stowarzyszenia - apelowała, aby nie kupować zwierząt, ale właśnie je adoptować lub stworzyć im dom tymczasowy. Charyzmatyczna osobowość pracowników stowarzyszenia sprawiła, że wielu uczniów zainteresowało się formami pomocy, jaką sami mogą okazać. Niektórzy zaczęli nawet wiązać swoją przyszłość z pracą w takiej organizacji.

O tym, że nasze dzieci są wrażliwe na punkcie „bezdomniaków”, świadczy ilość karmy, koców i innych przedmiotów, które zostały dla nich zgromadzone. Samorząd Uczniowski miał troszkę pracy, by to wszystko posortować i policzyć, ale też i dużo radości z zaangażowania całej społeczności szkolnej. Brawo „Czwórka”!!!

Opr. Opiekunowie SU

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.