images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Uczniowie klas czwartych uczestniczyli w dwudniowych warsztatach fotograficznych, w czasie których odbyli wycieczkę po Łęcznej i wykonali zdjęcia na V Konkurs Fotograficzny pt.: „Pejzaż powiatu łęczyńskiego” pod patronatem Starosty Łęczyńskiego.

Każdy z 2-godzinnych warsztatów odbył się w piątek po zajęciach lekcyjnych w dniu 18 oraz 25 października br. Uczniowie dysponowali szkolnym sprzętem fotograficznym: lustrzanką Nikon D90 i Canon D400 oraz należącym do opiekuna Nikonem D500. Podczas fotografowania korzystali również z własnych smartfonów.

Uczniowie poznali podczas spaceru piękne zakątki Łęcznej i mimo zmęczenia fizycznego, wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Zajęcia były atrakcyjne, a pogoda dopisała.  Przeprowadził je p. Witold Muszyński, opiekuna koła fotograficznego.

Następne warsztaty odbędą się w czasie ferii zimowych.

Zachęcamy do obejrzenia prac uczniów wykonanych podczas warsztatów i zapraszamy również do udziału w konkursie fotograficznym.

Informacji dodatkowych udziela koordynator konkursu  – kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz:

Uczestnicy warsztatów

Zdjęcia wykonane podczas warsztatów

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.