Start

Samorządowe Forum Ziemi Łęczyńskiej, Koło Fotograficzne przy SP nr 4 oraz Starostwo Powiatowe w Łęcznej zapraszają do udziału w V Konkursie Fotograficznym „Pejzaż powiatu łęczyńskiego” pod patronatem Starosty Łęczyńskiego. Termin składania prac mija 15 października.

Celem konkursu jest stworzenie dokumentacji fotograficznej uroczych miejsc powiatu łęczyńskiego. Miłośników fotografowania – dzieci, młodzież i dorosłych – zapraszamy do składania swoich prac do 15. października 2020 r.

fot. Łukasz Filipek

Konkurs jest organizowany jest co 5 lat.

Prace (maksymalnie 5 zdjęć) można składać w sekretariacie szkoły lub przesłać pocztą elektroniczną.

Koordynatorem konkursu jest Pan Witold Muszyński – opiekun koła fotograficznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej.

Uczniów naszej szkoły zapraszamy na forum dyskusyjne dotyczące konkursu w Classroomie - kod zajęć: iioncq3

Po dołączeniu do zajęć uzyskasz wiele ciekawych  i aktualnych informacji, a także prześlesz zdjęcia na konkurs.

Zapraszamy.

Pobierz:

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.