Rada Rodziców

Organ ten od początku istnienia naszej placówki stał się ważnym filarem wspierającym działalność dydaktyczną, wychowawczą i organizacyjną szkoły. Czynny udział rodziców w procesie nauczania, kształtowania postaw dzieci, przekazywania im systemu wartości wspomaga i uzupełnia oddziaływania kadry pedagogicznej. Wychowawcy klas mogą liczyć w swych przedsięwzięciach na aktywną pomoc trójek klasowych.

Radę Rodziców stanowili i stanowią ludzie bezinteresownie oddani swojej działalności społecznej i otwarci na nowe wyzwania. Ich praca to nie jednorazowe akcje, ale całoroczna, prężna działalność. Zbierają fundusze pieniężne oraz organizują imprezy dochodowe. Zgromadzone środki finansowe każdorazowo przeznaczają na bieżące potrzeby szkoły.

Zarząd Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej

w roku szkolnym 2020/2021

• Przewodnicząca - Anna Dygulska
  • Zastępca Przewod. - Tomasz Pastuszak
  • Sekretarz - Ewa Wrońska
  • Skarbnik - Marta Niewiadomska

• Członek Zarządu - Maciej Zając
  • Członek Zarządu - Sylwia Malczyk-Węcławska
  • Członek Zarządu - Elżbieta Kaźmierczyk
  • Członek Zarządu - Marlena Staszewska
  • Członek Zarządu - Emil Dobosz

• Komisja Rewizyjna - Jarosław Kukuszka
  • Komisja Rewizyjna - Anna Pacek
  • Komisja Rewizyjna - Marcin Kołodyński

Składki na fundusz Rady Rodziców wynoszą:

• 40 zł - pierwsze dziecko,
  • 30 zł - drugie dziecko
  • 0 zł - następne dzieci uczące się w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej

Nr konta Rady Rodziców:

84 8741 0004 0040 1764 2000 0010

W razie wpłaty na konto Rady Rodziców w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz klasy.

Dyżury Zarządu odbywają się
w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach: 1700 - 1800