Nauczyciele

Lista nauczycieli zatrudnionych w  Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej
w r. szk. 2020/2021

 

  • Winiarski Sławomir - dyrektor
  • Górecka Anna - wicedyrektor
  • Grzesiuk Bożena - wicedyrektor

1 Batyra Agnieszka – pedagog specjalny, świetlica
2 Bartoszek Agata- edukacja wczesnoszkolna
3 Bączek Magdalena –pedagog specjalny
4 Bednarska Anna – j. angielski
5 Bednarska Dorota – wychowanie przedszkolne
6 Bedynek-Borys Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
7 Bojarska Urszula –  j. niemiecki
8 Chmiel Małgorzata – geografia, przyroda
9 Chudzik Anna – edukacja wczesnoszkolna
10 Czupryn Izabela – wychowanie fizyczne, informatyka
11 Dados Agnieszka- wychowanie przedszkolne
12 Dąbrowska Małgorzata – historia, wos
13 Dec Beata – psycholog
14 Dudzicz Bożena – edukacja wczesnoszkolna
15 Dworak Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
16 Dyrka Zbigniew – informatyka
17 Fiedeń Jacek – wychowanie fizyczne
18 Florek Marzena – edukacja wczesnoszkolna
19 Gajowiak Małgorzata – religia
20 Gładosz Elżbieta – pedagog specjalny, rytmika
21 Gołofit Krystyna – wychowanie przedszkolne
22 Gomółka Małgorzata – pedagog specjalny
23 Gomułka Jadwiga – biologia
24 Grzegorczyk Jacek – wychowanie fizyczne
25 Grzegorczyk Wiesława – matematyka
26 Gwarda Edyta – j. polski
27 Hawrylak Maria – wychowanie przedszkolne
28 Iwanek Grażyna – nauczyciel bibliotekarz
29 Jagiełło Katarzyna – plastyka
30 Jagiełło Waldemar – informatyka, technika
31 Jakubaszek Wioletta – nauczyciel świetlicy
32 Jarszak Alicja – geografia
33 Jedlikowski Wincenty – fizyka
34 Karasińska Elżbieta – nauczyciel świetlicy
35 Kaczmarska Iwona - wychowanie przedszkolne
36 Kasprzak Barbara – wychowanie przedszkolne
37 Kiełbasa Irena – nauczyciel świetlicy
38 Klepka Marta – historia, wos
39 Klonowska Małgorzata – j. angielski
40 Knap Alina – j. polski
41 Kołodziej Beata – j. angielski 
42 Korzeniewski Dariusz – wychowanie fizyczne
43 Kościarz Małgorzata – wychowanie przedszkolne
44 Kowal Eugenia – matematyka
45 Kozioł Mariola – religia
46 Kozyra Bożena – muzyka, rytmika
47 Krępecka Anna- nauczyciel świetlicy
48 ks. Grzebalski Paweł – religia
49 Książek-Murawska Monika – j. polski
50 Kurzyp Agata – j. niemiecki
51 Kuśpit Wioletta – edukacja wczesnoszkolna
52 Kwiecińska Agnieszka – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
53 Lipińska Aneta – j. angielski
54 Machel Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
55 Machulska Ewa – pedagog specjalny
56 Madyniak Karol – wychowanie fizyczne
57 Majewska-Chudzik Magdalena – j. angielski
58 Makara Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
59 Mieczkowska Bożena – terapia sensoryczna (SI), edukacja dla bezpieczeństwa, gimnastyka korekcyjna
60 Mizur- Lachowska Monika- nauczyciel świetlicy
61 Muszyński Witold – informatyka, technika
62 Niedobylska Marta – pedagog specjalny
63 Nikiel Jolanta – j. angielski
64 Okoń Anna – nauczyciel świetlicy
65 Okoń Teresa – religia
66 Olech Maria – edukacja wczesnoszkolna
67 Olesiuk Marzena – matematyka, informatyka
68 Olszewska Monika – matematyka
69 Osowska Agnieszka – chemia
70 Pasieczna Stanisława – wychowanie fizyczne
71 Pełczyńska Żaneta-  pedagog wspierający
72 Pieczonka Sylwia - językpolski
73 Pietrzycka Danuta – matematyka
74 Polak Elżbieta – wychowanie przedszkolne
75 Roczon Magda – j. angielski
76 Samborska Wanda – nauczyciel świetlicy
77 Sierpińska Katarzyna – psycholog
78 Słomka Beata – edukacja wczesnoszkolna
79 Spytek Anna – nauczyciel świetlicy
80 Stacharska Anna – edukacja wczesnoszkolna
81 Stolarz-Zakrzewska Marzena – nauczyciel świetlicy, gimnastyka korekcyjna
82 Szczuka Iwona – wychowanie przedszkolne
83 Szymańska Katarzyna – nauczyciel bibliotekarz
84 Tchórzewska Wioletta – wychowanie przedszkolne
85 Widomska Anna – wychowanie fizyczne
86 Winiarska Marzena – pedagog
87 Winiarska Małgorzata – wychowanie przedszkolne
88 Włodarski Piotr – wychowanie fizyczne
89 Woźnica Barbara – j. polski
90 Wójcik Magda – edukacja wczesnoszkolna
91 Wójcik Monika- język polski
92 Wójtowicz Wioleta – wychowanie przedszkolne
93 Wronka Dorota – pedagog specjalny
94 Zabłocka Aneta- edukacja wczesnoszkolna
95 Zagraba Halina – logopeda
96 Zawadzka Magdalena – religia
97 Zmorska Marlena – pedagog specjalny
98 Żelechowska Ewa – edukacja wczesnoszkolna