Turniej 2019

W roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej wspólnie z Komendą Powiatową Policji i Urzędem Miasta w Łęcznej organizują kolejną edycję turnieju rowerowego dla uczniów szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego. Finał XX Powiatowego Turnieju Rowerowego o Puchar Burmistrza odbędzie się 30 kwietnia 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej.

W finałowych zmaganiach mogą brać udział dwie drużyny ze szkoły, każda z innej kategorii wiekowej. Jej skład powinien być opracowany na podstawie eliminacji szkolnych.

Informujemy, że również i w tym roku szkolnym w ramach turnieju zostaną przeprowadzone eliminacje powiatowe 42. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zwycięskie drużyny w swoich kategoriach wiekowych będą reprezentować powiat łęczyński w eliminacjach wojewódzkich turnieju BRD.

Szkoły podstawowe z powiatu łęczyńskiego zainteresowane udziałem w XX Powiatowym Turnieju Rowerowym o Puchar Burmistrza powinny w terminie do 28 stycznia 2019 r. przesłać wypełnione zgłoszenia do SP nr 4 w Łęcznej.

Udział uczniów w proponowanej imprezie to doskonała okazja do zaprezentowania i promowania ciekawych form edukacji dzieci i młodzieży w zakresie wychowania komunikacyjnego Waszej placówki. Prosimy, zatem o wnikliwą analizę naszej oferty.

Do pobrania:

Załączniki obowiązujące podczas rozgrywek finałowych w Łęcznej:

Podczas eliminacji szkolnych obowiązywać będzie uproszczony tor przeszkód możliwy do przygotowania w każdej szkole.

Opr. W. Muszyński