Klasy i wychowawcy

W roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej  nr 4 w Łęcznej

funkcjonują następujące klasy:

 

 ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

  • Oddział przedszkolny A

Wychowawcy - Agnieszka Dados, Klaudia Szewczuk-Grymuza

  • Oddział przedszkolny B

Wychowawcy - Justyna Zarzeczna, Irena Wrona

  • Oddział przedszkolny C

Wychowawcy - Iwona Karczmarska, Magdalena Dziubak

  • Oddział przedszkolny D

Wychowawca - Anna Stacharska, Małgorzata Winiarska

  • Oddział przedszkolny E

Wychowawca - Wioletta Kuśpit, Wioletta Jakubaszek

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

  • Klasa I a (integracyjna)

Wychowawca -  Wioleta Wójtowicz

  • Klasa I b

Wychowawca – Wioletta Tchórzewska

  • Klasa I c

Wychowawca – Barbara Kasprzak

  • Klasa I d

Wychowawca – Elżbieta Polak

  • Klasa I e

Wychowawca – Maria Hawrylak

  • Klasa I f

Wychowawca – Dorota Bednarska

------------------------------------------------

  • Klasa II a

Wychowawca -  Agata Bartoszek

  • Klasa II b

Wychowawca – Katarzyna Dworak

  • Klasa II c

Wychowawca – Aneta Zabłocka

  • Klasa II d

Wychowawca – Anna Krępecka

  • Klasa II e

Wychowawca – Agnieszka Bedynek – Borys

 -------------------------------------------------------

  • Klasa III a

Wychowawca -  Magda Wójcik

  • Klasa III b

Wychowawca - Beata Słomka

  • Klasa III c

Wychowawca - Maria Olech

  • Klasa III d

Wychowawca - Ewa Żelechowska

  • Klasa III e

Wychowawca - Małgorzata Makara

-------------------------------------------------------

  • Klasa IV a (integracyjna)

Wychowawca - Magdalena Olech
Pedagog - Małgorzata Gomółka

  • Klasa IV b (sportowa)

Wychowawca - Karol Madyniak

  • Klasa IV c

Wychowawca - Małgorzata Chmiel

  • Klasa IV d

Wychowawca - Sylwia Pieczonka

  • Klasa IV e

Wychowawca - Małgorzata Dąbrowska

-------------------------------------------------------

  • Klasa V a (integracyjna)

Wychowawca - Danuta Pietrzycka
Pedagog - Ewa Machulska

  • Klasa V b

Wychowawca -Barbara Woźnica

  • Klasa V c

Wychowawca - Jolanta Nikiel

  • Klasa V d

Wychowawca - Monika Okońska

  • Klasa V e

Wychowawca - Aneta Lipińska

-------------------------------------------------------

  • Klasa VI a

Wychowawca – Edyta Gwarda

  • Klasa VI b

Wychowawca – Marzena Olesiuk

-------------------------------------------------------

  • Klasa VII a

Wychowawca – Wiesława Grzegorczyk
Pedagog – Elżbieta Gładosz

  • Klasa VII b (sportowa)

Wychowawca – Stanisława Pasieczna

  • Klasa VII c

Wychowawca – Izabela Czupryn

  • Klasa VII d

Wychowawca – Marta Klepka

  • Klasa VII e

Wychowawca – Małgorzata Klonowska

  • Klasa VII f

Wychowawca – Monika Olszewska

-------------------------------------------------------

  • Klasa VIII a

Wychowawca - Alina Knap

  • Klasa VIII b (sportowa)

Wychowawca - Anna Widomska

  • Klasa VIII c

Wychowawca - Agnieszka Osowska

  • Klasa VIII d

Wychowawca - Jadwiga Gomułka

  • Klasa VIII  e

Wychowawca - Alicja Jarszak

-------------------------------------------------------