Wydarzenia w szkole

Niektórzy twierdzą, że to uproszczona wersja szachów, a może szachy to bardziej skomplikowana wersja warcabów? Niemniej jednak cieszy się ogromną popularnością i to zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Na zajęciach świetlicowych towarzyszy nam niemal codziennie, stąd też zrodził się pomysł zorganizowania turnieju w celu skonfrontowania umiejętności poszczególnych graczy i wyłonienia najlepszych. W turnieju wzięło udział 25 dzieci. Rozgrywki odbyły się w dniach 6 i 13 marca w trzech kategoriach wiekowych: klasy pierwsze, klasy drugie i klasy trzecie.

 

Zwycięzcami turnieju zostali:

klasy I

I miejsce – Oskar Werduch

II miejsce – Justyna Szot

III miejsce – Zuzanna Gdela i Olaf Steć

 klasy II

I miejsce – Aleksandra Kwietniewska

II miejsce – Julia Biała

klasy III

I miejsce – Patryk Kierepka

II miejsce – Martyna Kaźmierczyk

III miejsce – Maja Jakielaszek

IV miejsce – Arleta Hulewska

wyróżnienia:

Amelia Rozner,  Milena Kisielewska

 

W dniu 21.03. 2018r. laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, które ufundowała Rada Rodziców, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejny konkurs.

 Opr : W. Samborska