Wydarzenia w szkole

O sukcesach sportowych Natalii Nowak pisaliśmy już na stronie internetowej naszej szkoły. Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIIc odniosła w sezonie 2018/2019 kolejne sukcesy w turniejach tenisowych na szczeblu wojewódzkim:

  • II miejsce w grze podwójnej i III miejsce w grze pojedynczej w Halowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Juniorów w Tenisie (kat. do lat 18);
  • III miejsce w grze podwójnej i III miejsce w grze pojedynczej w Halowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Kadetów w Tenisie (kat. do lat 16);
  • III miejsce w grze podwójnej i IV miejsce w grze pojedynczej  w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików (kat. do lat 14);
  • II miejsce w grze podwójnej i IV miejsce w grze pojedynczej w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym (kat. do lat 16);
  • II miejsce w grze podwójnej i III miejsce w grze pojedynczej w Letnich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 2019 w Tenisie (kat. do lat 14);
  • II miejsce w grze podwójnej w Letnich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 2019 w Tenisie (kat. do lat 16);
  • III miejsce w grze podwójnej i IV miejsce w grze pojedynczej w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików (kat. do lat 18).

 

Ponadto, Natalka w dniu 6 kwietnia 2019r, wzięła udział w uroczystym podsumowaniu sezonu 2018 dla najlepszych zawodników Wojewódzkiego Związku Tenisowego Lublin w Puławach oraz  uczestniczyła w konsultacjach z trenerem kadry Polskiego Związku Tenisowego Marcinem Krześniakiem.

Mimo częstych i wyczerpujących treningów oraz wyjazdów na turnieje, uczennica naszej ‘czwórki’ znajduje też czas na rozwijanie swoich umiejętności językowych. Natalka niedawno zdała z wyróżnieniem międzynarodowy egzamin Cambridge English – KEY ENGLISH TEST.

Serdecznie gratulujemy wszystkich sukcesów i życzymy wielu następnych!

oprac. Beata Kołodziej

Zdjęcia: Katarzyna Nowak

 

Film opracowany przez Katarzynę i Natalkę Nowak