Wydarzenia w szkole

W turnieju wezmą udział po 2 reprezentacje każdego powiatu województwa lubelskiego, łącznie 40 drużyn z opiekunami. Uczestnicy rozwiążą test jednokrotnego wyboru, wykonają zadanie praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wykażą się umiejętnością jazdy po torze przeszkód i w miasteczku drogowym.

KOLEJNOŚĆ STARTU DRUŻYN

podczas  rozgrywek poszczególnych konkurencji.

 

Tor przeszkód:
drużyna: 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18

Udzielanie pomocy przedmedycznej:

drużyna: 5-6-7-8-9-1-2-3-4-14-15-16-17-18-10-11-12-13

Miasteczku ruchu drogowego:

drużyna: 10-11-12-13-14-15-16-17-18-1-2-3-4-5-6-7-8-9

 

Organizatorzy Turnieju informują, że:

  1. Opiekun drużyny odpowiada za zachowanie i bezpieczeństwo uczniów wchodzących w skład drużyny podczas turnieju.

  2. Uczestnicy Turnieju podczas rejestracji muszą posiadać i przedstawić do wglądu:
    - kartę rowerową lub prawo jazdy kat. AM
    - pisemną zgodę rodziców (opiekunów prawnych) na udział w Turnieju
    - legitymację szkolną,
    - zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (opiekunów) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w Turnieju,

  3. Podczas rejestracji każdy uczestnik przekazuje zgodę rodziców (opiekunów) na przetwarzanie danych osobowych, oraz opiekun swoją zgodę.
    druk do pobrania…

  4. Rejestracja drużyn i wydawanie numerów startowych odbędzie się w godz. 800 – 830.



Regulamin Turnieju
pobierz...



Plan miasteczka ruchu drogowego

 

 


Wirtualne zwiedzanie miasteczka ruchu drogowego

Uwaga!

Po wejściu na stronę wirtualnej wycieczki po Łęcznej z menu umieszczonym w prawym górnym rogu wybierz:

  1. Miasteczko Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej nr 4
  2. Osiedle Bobrowniki - panorama z powietrza

 

Wirtualna wycieczka po szkole

 

WYKAZ PRZESZKÓD TORU SPRAWNOŚCIOWEGO

I grupa wiekowa (10-12 lat)

  • Slalom z ograniczeniem
  • Równoważnia
  • Przewożenie przedmiotu na uwięzi
  • Bramka wisząca
  • Przedmiot do przewożenia
  • Pochylnia
  • Zatrzymanie w miejscu


II grupa wiekowa (13 lat i starsi)

  • Korytarz z desek
  • Zatrzymanie w miejscu
  • Zmiana pasa ruchu
  • Slalom kółkowy – żmijka
  • Tarka
  • Zawracanie w kwadracie
  • Rynna

 


 


 

WYKAZ ZGŁOSZONYCH SZKÓŁ REPREZENTUJĄCYCH POSZCZEGÓLNE POWIATY

w Finale Wojewódzkim 42. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół  podstawowych

 

I kategoria wiekowa

Powiat

Nazwa szkoły

Opiekun

 bialski

 Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym

 Marzena Niedźwiedź

 biłgorajski

 Szkoła Podstawowa w Korczowie

 Edward Furlepa

 chełmski

 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chełmie

 Adam Dębicki

 hrubieszowski

 Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

 Piotr Kapusta

 janowski

 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim

 Mirosława Butryn

 krasnostawski

 Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie

 Paweł Haładyj

 kraśnicki

 Szkoła Podstawowa w Gościeradowie

 Marzena Pierzchała

 lubartowski

 Brak zgłoszenia

 

 lubelski

 Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie

 Zbigniew Fugel

 łęczyński

 Zespól Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku

 Urszula Przystup

 łukowski

 Zespół Szkół w Krynce

 Bogusława Kędziora

 opolski

Szkoła Podstawowa w Józefowie n/Wisłą

 Katarzyna Czuba

 parczewski

 Szkoła Podstawowa w Dębowej Kłodzie

 Anna Wojciechowska

 puławski

 Szkoła Podstawowa nr 10 w Puławach

 Magdalena Markowska

 radzyński

 Zespół Szkół w Czemiernikach

 Justyna Misiejuk

 rycki

 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w  Rykach

 Agnieszka Gąska

 świdnicki

 Szkoła Podstawowa w Rybczewicach Drugich

 Tadeusz Stanisławek

 tomaszowski

 Szkoła Podstawowa w Suścu

 Mariusz Fanfara

 włodawski

 Brak zgłoszenia

 

 zamojski

 Szkoła Podstawowa w Miączynie

 Sylwester Domina

 

II kategoria wiekowa

Powiat

Nazwa szkoły

Opiekun

 bialski

 Szkoła Podstawowa w Zalesiu

 Adrian Kamiński

 biłgorajski

 Szkoła Podstawowa w Korczowie

 Edward Furlepa

 chełmski

 Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie

 Elżbieta Kosicka

 hrubieszowski

 Szkoła Podstawowa w Werbkowicach

 Piotr Kapusta

 janowski

 Zespół Szkół w Kocudzy

 Grażyna Papierz

 krasnostawski

 Szkoła Podstawowa nr 3 w Krasnymstawie

 Paweł Haładyj

 kraśnicki

 Publiczna Szkoła Podstawowa w Polichnie

 Stanisław Firosz

 lubartowski

 Brak zgłoszenia

 

 lubelski

 Szkoła Podstawowa nr 27 w Lublinie

 Zbigniew Fugel

 łęczyński

 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej

 Dariusz Korzeniewski

 łukowski

 Zespół Szkół w Krynce

 Bogusława Kędziora

 opolski

Szkoła Podstawowa w Józefowie n/Wisłą

 Artur Nowak

 parczewski

 Szkoła Podstawowa w Jabłoniu

 Ryszard Wasilewski

 puławski

 Brak zgłoszenia

 

 radzyński

 Zespół Szkół w Czemiernikach

 Justyna Misiejuk

 rycki

 Szkoła Podstawowa w Kłoczewie

 Marek Cąkała

 świdnicki

 Szkoła Podstawowa w Rybczewicach Drugich

 Tadeusz Stanisławek

 tomaszowski

 Szkoła Podstawowa w Suścu

 Mirosława Koper

 włodawski

 Brak zgłoszenia

 

 zamojski

 Szkoła Podstawowa w Miączynie

 Sylwester Domina

 

 W razie potrzeby prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Zgłoszenia drużyn


Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 10 maja 2019 r.
Imienne zgłoszenie drużyn powinno zawierać następujące dane:
  • imię i nazwisko uczestników, data urodzenia,
  • nazwę, adres szkoły,
  • imię i nazwisko opiekuna.

 

Wzór zgłoszenia - pobierz...

 

Zgłoszenia należy przesyłać:
  • pocztą na adres:

Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Jaśminowa 6
21-010 Łęczna

  • pocztą elektroniczną:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • faksem na nr: 814628415

 

 Dodatkowo zgłoszenia drużyn należy dokonać przy użyciu formularza internetowego - link do zgłoszenia...